Посилення карантину в Києві: у КМДА розкрили деталі

Столична влада запевняє, що екстраординарних заходів не передбачається

Посилення карантину в Києві: у КМДА розкрили деталі

У Києві під час переходу до "помаранчевої зони" карантину зміниться робота закладів культури та освіти.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, коментуючи ситуацію з коронавірусом у столиці.

"Екстраординарних заходів не передбачається, єдине, що там обмежується діяльність закладів культури, спортивних центрів, фітнес-клубів. Там вводяться більш суворі обмеження щодо кількості людей, які можуть перебувати одночасно в залах. Школи поки працюють у колишньому режимі, вводиться інший режим для установ вищої та спеціальної освіти - технікуми, коледжі, виші", - повідомив Мондриївський.

Читайте також: "Мені не соромно": санлікар Ляшко розповів, чи виправдав себе жорсткий карантин

Популярні відео

Чиновник підкреслив, що основне завдання - дотримуватися правил безпеки.

"Це ще один сигнал для нас усіх, що потрібно дотримуватися тих рекомендацій, які дають фахівці з МОЗ, Держпродспоживслужби. Маска повинна бути, і нею не потрібно нехтувати. Моя суб'єктивна точка зору - що жоден штраф не може так попередити захворюваність, як персональне дотримання правил. Ризик здоров'ям - це основний штраф. А кількість хворих збільшується, зокрема, завдяки іншим факторам - ми тестуємо більше. Але це добре, принаймні ми розуміємо ситуацію, володіємо нею, готуємося до можливого посилення", - зазначив заступник голови КМДА.

Читайте також: Мери проти Кабміну: місцева влада виступила проти "червоних зон"

Нагадаємо, ексзаступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував значне зростання захворюваності на коронавірус в Україні.

Джерело Україна 24 Теги