"Мені не соромно": санлікар Ляшко розповів, чи виправдав себе жорсткий карантин

Головний санлікар наголосив, що теперішня система охорони здоров'я в Україні не має нічого спільного з тією, яка була в березні

"Мені не соромно": санлікар Ляшко розповів, чи виправдав себе жорсткий карантин

Медична система в Україні на сьогодні в змозі надати допомогу всім хворим на коронавірусну хворобу, хто її потребує.

Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав в ефірі шоу "Народ проти" на каналі "Україна 24".

"Березень, квітень - ми бачимо по країні поодинокі випадки, бачимо Західну Європу з колапсом системи охорони здоров'я. Їх системам охорони здоров'я нікуди привозити і госпіталізувати людей, вірус новий, невідомо, як він себе поведе, всі країни застосовують безпрецедентні заходи", - сказав Ляшко, відповідаючи на запитання про те, чи готовий він визнати помилки влади в боротьбі з коронавірусом.

Читайте також: "Люди звикли до небезпеки": Денис Шмигаль про те, чи буде новий жорсткий карантин

Популярні відео

Ляшко впевнений, що завдяки карантину врятовано багато життів.

"Ніколи в житті мені не буде соромно за те, що ми в березні ввели карантинні обмеження. Ми врятували життя сотням, десяткам, можливо, тисячам людей. Сьогодні система охорони здоров'я зовсім не така, як була в березні. Вона готова надавати медичну допомогу всім, хто її потребує", - сказав головний санлікар.

Читайте також: Карантин в Україні: у Авакова озвучили суму сплачених штрафів

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта сказав, що до 14 вересня стане зрозуміло, як початок навчального року вплинув на поширення COVID-19, і чи варто вводити жорсткіші карантинні обмеження.

Джерело Україна 24 Теги