Росія захотіла перевірити нові точки - Кравчук про причини скасування інспекції на Донбасі

Голова української делегації в ТКГ нагадав, що раніше на засіданні комісії обговорювалося тільки одне питання

Росія захотіла перевірити нові точки - Кравчук про причини скасування інспекції на Донбасі

 

Інспекція українських позицій біля селища Шуми за участю бойовиків ОРДЛО скасована через те, що Росія висунула нові умови, які раніше не обговорювалися на засіданні Тристоронньої контактної групи.

Про це в ефірі шоу "Народ проти" на каналі "Україна 24" сказав голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

"При цьому інспектуванні був залучений представник ОБСЄ, і там безпосереднього прямого спілкування не було, було інспектування в рамках СЦКК при присутності ОБСЄ. Але, на жаль, такого інспектування не відбулося, тому що та сторона виставила нові умови, які для нас неприйнятні", - сказав політик.

Читайте також: Бойовики хотіли прийти зі своїми прапорами - заступник командувача ООС про інспекцію

Популярні відео

Кравчук озвучив, які нові умови висунула Росія.

"Вони захотіли перевіряти ще кілька нових точок на нашій території, щоб ми підписали якісь протоколи, які не передбачені Мінськими домовленостями, щоб ми вели якусь додаткову відеофіксацію", - сказав голова делегації в ТКГ.

Читайте також: Інспекція на Донбасі, можливо, відбулася - експерт розповів про провокацію Росії

Кравчук зазначив, що ці питання раніше не обговорювалися.

"Власне кажучи, це все є неприйнятним, тому що вони ці питання не обговорювали на Тристоронній контактній групі під час відеоконференції 9 вересня. Обговорювалося тільки одне питання в населеному пункті Шуми, де, за їхніми спостереженнями, нібито українська армія вела земельні роботи, які заборонені Мінськими домовленостями. Але у нас були неспростовні документи, підготовлені місією ОБСЄ, і офіційно вони заявили, що ніяких робіт і змін там не було", - сказав Кравчук.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" журналіст, представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш сказав, що інспекція українських позицій у селища Шуми, швидше за все, скасована через ультимативних вимог Росії, яка намагається користуватися поступливістю України.

Джерело Україна 24 Теги