Мер Умані пообіцяв жорсткі карантинні заходи щодо хасидів

За словами мера, на сьогодні вісім осіб із числа протестованих паломників виявилися COVID-позитивними

Мер Умані пообіцяв жорсткі карантинні заходи щодо хасидів

Мер Умані Олександр Цебрій пообіцяв в якості карантинних заходів встановити контрольно-пропускні пункти на територію святкування Рош ха-Шана.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"На сьогодні вісім осіб з числа протестованих паломників виявилися COVID-позитивними. Повторні тести у двох з них виявилися негативними. Вважається, що це люди, які одужали, а шестеро перебувають на самоізоляції, лікуються амбулаторно", - сказав мер.

Читайте також: Україна входить у новий період коронавірусу: лікар назвав причину

Популярні відео

Цебрій пообіцяв впроваджувати жорсткі карантинні заходи щодо хасидів.

"Ми опрацювали всі алгоритми дій, тепер заходи будуть втілені в життя. Перше, у нас триває ПЛР-тестування, потім у нас будуть встановлені контрольно-пропускні пункти на в'їзді на територію, де проходить святкування - думаю, ці заходи дадуть позитивні результати", - сказав Цебрій.

Читайте також: Люди не вірять нікому: лікар пояснив зростання захворюваності на коронавірус

10 вересня паломники-хасиди зламали огорожу, встановлену біля могили цадика Нахмана. Паркан був встановлений для профілактики поширення коронавірусу.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко сказав, що хасиди, які влаштували безлади біля могили цадика і які є іноземцями, можуть бути позбавлені права в'їзду в Україну.

Джерело Україна 24 Теги