Можуть вжити заходи - у Авакова розповіли, як покарають хасидів в Умані

Радник міністра внутрішніх справ порадив паломникам утриматися від поїздок до Умані

Можуть вжити заходи - у Авакова розповіли, як покарають хасидів в Умані

Хасиди, які влаштували безлади біля могили цадика Нахмана в Умані, можуть бути позбавлені права в'їзду в Україну.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

"Кожен громадянин, незалежно від того, чи є він громадянином України чи іншої держави, зобов'язаний дотримуватися тих законів, які діють в Україні. Поліція реагує незалежно від того, громадянином якої країни є людина, яка скоїла злочин або правопорушення. Тому вони не уникнуть покарання (якщо провина буде встановлена - ред.). Якщо це громадяни інших країн, вони можуть бути додатково позбавлені права перебувати в Україні", - сказав радник міністра.

Читайте також: "Головне - здоров'я": рабин розповів, як святкуватимуть хасиди в Умані

Популярні відео

У цілому ситуацію в Умані Варченко оцінив як "спокійну".

"Що стосується зараз в цілому ситуації безпеки в Умані, то вона спокійна. Ми вдячні, що прислухаються зараз хасиди до повідомлень, які йдуть з боку ізраїльської та української влади. Треба враховувати те, що весь світ перебуває в ситуації обмежень, пов'язаних з пандемією, і утриматися від поїздки до Умані, оскільки територія не пристосована для великої кількості людей", - сказав Варченко.

Читайте також: Хасиди в Умані: головний рабин розповів про причини невдоволення місцевих жителів

Відзначимо, що 10 вересня паломники-хасиди, незадоволені установкою металевих огорож біля могили цадика Нахмана, зламали цю огорожу. Паркан був встановлений для профілактики поширення коронавірусу.

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" мер Умані Олександр Цебрій заявив, що хасиди, які приїжджають в Умань на святкування Рош ха-Шана, піддають ризику зараження місцевих жителів і медпрацівників.

Джерело Україна 24 Теги