Білоруські опозиціонери в Києві відповіли на запитання, чий Крим

Ми поважаємо український суверенітет і територіальну цілісність, заявив Родненков

Білоруські опозиціонери в Києві відповіли на запитання, чий Крим

Прессекретар Координаційної ради Білорусі Антон Родненков і виконавчий секретар Координаційної ради Іван Кравцов в ефірі телеканалу «Україна 24» відповіли на запитання, чий Крим.

«Мені здається, що питання суверенітету і територіальної цілісності не повинні стояти, ми завжди це багато разів підтверджували. У цьому плані ми, звісно, поважаємо український суверенітет і територіальну цілісність», - заявив Родненков.

Читайте також: "Готуємося здивувати Лукашенка": опозиціонери з Білорусі зробили заяву в Україні

Популярні відео

«Моя позиція така ж, як і офіційна позиція Республіки Білорусь: де-факто Крим російський, де-юре український. Ця позиція в цілому співзвучна позиції, яку висловлювала команда штабу Бабарика. Це дійсно наша думка», - зазначив Кравцов.

Читайте також: Протести в Білорусі: названі хороший та поганий сценарій для Лукашенка

Нагадаємо, вранці 7 вересня у центрі Мінська було викрадено Марію Колесникову, голову штабу опозиційного політика Віктора Бабарика. Невідомі люди посеред вулиці силоміць посадили її в мікроавтобус і поїхали. Пізніше стало відомо про невдалу спробу її депортації до України, а також про перетин кордону опозиціонерами Антоном Родненковим та Іваном Кравцовим.

Лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко змінив тактику стосовно своїх супротивників.

Джерело Україна 24 Теги