Київ і передмістя у різних зонах: в ОДА розповіли про проблеми з карантином

Голова Київської ОДА розповів про транспортні обмеження у разі погіршення ситуації

Київ і передмістя у різних зонах: в ОДА розповіли про проблеми з карантином

У разі віднесення будь-якого з передмість Києва до червоної зони карантину, а столиці до - зеленої, людям не дадуть можливість їздити туди на роботу.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав голова Київської ОДА Василь Володін, відповідаючи на відповідне запитання.

"Питання в тому, що червона зона вводиться в конкретному населеному пункті, тому що це пов'язано з високою кількістю захворювань. І зрозуміло, що якщо в будь-якому населеному пункті буде введена червона зона, то потрібно обмежити пересування цих людей для того, щоб вони не заходили в зелену зону. Головна причина, для чого це робиться, - щоб не було поширення хвороби", - сказав Володін.

Читайте також: Україна входить у новий період коронавірусу: лікар назвав причину

Популярні відео

За словами голови ОДА, будуть введені транспортні обмеження.

"Якщо буде червона зона в якомусь населеному пункті - будуть введені транспортні обмеження, і буде все зроблено для того, щоб хвороба не поширювалася далі", - сказав Володін.

Читайте також: Друга хвиля коронавірусу в Україні: названо найнебезпечніший період

Відзначимо, що Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила список зон рівнів епідемічної небезпеки, відповідно до якого Київ відноситься до жовтій зоні.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" президент Українського медичного клубу, заслужений працівник охорони здоров'я України Іван Сорока розповів, що в Україні зростає захворюваність на коронавірус, на цьому тлі деякі лікарні відчувають нестачу кадрів і ліків для боротьби з COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги