Побиття колишнього в'язня Кремля Балуха: експерт озвучив версію

Політолог Ігор Петренко не виключив "певні політичні мотиви"

Побиття колишнього в'язня Кремля Балуха: експерт озвучив версію

Жорстоке побиття колишнього в'язня Кремля і громадського активіста Володимира Балуха може бути пов'язане з його наміром балотуватися на місцевих виборах.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Ігор Петренко.

"Тут, безумовно, треба почути реакцію правоохоронних органів і подивитися, що там дійсно відбувається. Це можуть бути різні версії. Але треба розуміти, що, якщо я не помиляюся, Балух збирається балотуватися тому, можливо, не варто відкидати певні політичні мотиви. Тому тут треба всі версії відпрацювати", - зауважив експерт.

Читайте також: Буде сплеск злочинності - експерт про закінчення карантину

Популярні відео

За словами Петренка, зараз існує негативна тенденція, "коли певні політичні сили намагаються використовувати питання насильства як момент привертання уваги до себе".

"Я не кажу зараз про саме Балуха, але ситуація з різними політсилами, тією самою ОПЗЖ – ми зараз бачимо, як активно розкручуються ці ситуації. Тому тут погані нюанси, оскільки це дестабілізує, це продовження підходу щодо розділення. Але такі крайні позиції одна від одної існувати не можуть", - додав він.

Зазначимо, що колишнього політв'язня Володимира Балуха було побито в ніч на 8 вересня. Він перебуває в лікарні з кількома переломами, загрози для життя немає. Раніше Балух оголосив про намір брати участь у місцевих виборах від партії "Європейська солідарність".

Нагадаємо, раніше радник голови МВС Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що рівень злочинності в Україні у порівнянні з минулим роком зменшився на 20%.

Джерело Україна 24 Теги