Перемир'я на Донбасі: політолог пояснив, чого Росія чекає від України

Кремль не зацікавлений у припиненні вогню, зазначив Кирило Сазонов

Перемир'я на Донбасі: політолог пояснив, чого Росія чекає від України

Перемир'я на Донбасі протрималося понад 40 днів, оскільки Росія очікувала від України політичних поступок для ОРДЛО і прямих переговорів з бойовиками.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" український політолог Кирило Сазонов, коментуючи порушення режиму припинення вогню.

"Ми з самого початку розуміли, що припинення вогню - це відмінно, це те, що нам потрібно, але не потрібно Росії. Не знаю, як їм викрутили руки на переговорах, як переконали Росію піти на припинення вогню, але ми розуміємо, що Росія припиняє вогонь в очікуванні дипломатичних і політичних поступок України, як прямі переговори з бойовиками в ОРДЛО", - зазначив експерт.

Читайте також: Обстріли на Донбасі - це ультиматум: Піонтковський розповів про плани Путіна

Популярні відео

Сазонов пояснив, чим небезпечні переговори з бойовиками:

"Як тільки починаємо прямі переговори з бойовиками в ОРДЛО, ми визнаємо їх суб'єктність, незалежність, і визнаємо, що у нас громадянський конфлікт, що Росія ні до чого, вона миротворець і посередник, а є конфлікт між Києвом і Донецьком. З цього моменту проти Росії немає санкцій, немає ніякого дипломатичного тиску - ми самі в усьому винні. Тому ми в жодному разі на прямі переговори не йдемо і не підемо".

Читайте також: Скасування виборів на Донбасі - експерт вказав на серйозний ризик

Раніше військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив погрози ватажка бойовиків "ДНР" Дениса Пушиліна обстріляти позиції українських військових на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги