Тортури і знущання в українській поліції: в Авакова озвучили свіжі дані

Антон Геращенко запевнив, що в МВС нульова толерантність до порушників

Тортури і знущання в українській поліції: в Авакова озвучили свіжі дані

В Україні за 2020 рік зареєстровано понад 30 кримінальних проваджень, де поліцейські підозрюються у тортурах, і майже 1500 заяв щодо перевищення правоохоронцями службових повноважень.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко.

"Поліція - це частина народу. Частина людей скоюють злочини, в поліції теж є частина людей, які вчиняють злочини. А є частина людей, які здійснюють подвиги. При цьому у нас нульова толерантність до корупції, катувань, злочинів", - заявив заступник Авакова.

Читайте також: В Україні готувався теракт на залізниці - у МВС розкрили деталі

Популярні відео

Він запевнив, що керівництво МВС ніколи не покриває поліцейських, яких підозрюють у різних порушеннях, тортурах і знущаннях.

"Нещодавно читав новини на сайті ДБР - 5 тис. справ щодо тортур. Звертаюся до прокуратури, до відділу, який безпосередньо займається питаннями щодо тортур - у 2020 році зареєстровано 33 кримінальних провадження, де поліцейські підозрюються в тортурах. Що стосується перевищення службових повноважень - 1491 заява є. А тепер щодо направлення справ до суду. У 2018 році 9 справ щодо тортур потрапили до суду, в 2019 - 3, в 2020 - 5 справ. Це реальна статистика", - сказав Геращенко.

Читайте також: Перегнали Європу: у Авакова розповіли про досягнення української поліції

Нагадаємо, раніше радник голови МВС Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що рівень злочинності в Україні порівняно з минулим роком зменшився на 20%.

Джерело Україна 24 Теги