Друга хвиля коронавірусу в Україні: названо найнебезпечніший період

Небезпека прийшла раніше, ніж на неї чекали, зазначив Володимир Фесенко

Друга хвиля коронавірусу в Україні: названо найнебезпечніший період

Друга хвиля коронавірусу прийшла в Україну раніше, ніж очікували, в найближчі два місяці загроза захворіти різко зросте.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Володимир Фесенко.

"Зараз Україна більше готова до масштабів хвороби (епідемії коронавірусу – ред.), ніж у березні чи квітні. Крок з карантином тоді був правильним. Ми копіювали те, що вже робили європейські країни. Ми побоювались повторення того, що було в Італії, Франції, Іспанії – воно прийшло до нас вже пізніше. Зараз ступінь готовності вищий, це мінімізує ризики", - зазначив Фесенко.

Читайте також: "Вже бачимо велику проблему": Максим Степанов про статистику коронавірусу та карантин

Експерт зауважив, що зараз знову "збільшується кількість хворих у Франції, Чехії, інших європейських країнах, у Росії знову хвиля підйому".

"На превеликий жаль, друга хвиля епідемії, яку всі чекали восени, трохи раніше прийшла, особливо до нас. Це стихійне лихо, до якого неможливо підготуватися заздалегідь. Ризики можуть бути. Найближчі місяць-два це буде найбільша зона ризику з точки зору масштабів хвороби і навантаження на лікарні з організаційної точки зору", - вважає політолог.

Популярні відео

Читайте також: Коронавірус і місцеві вибори: Шмигаль розповів, у чому проблема

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Україна 24" назвав найкращий сценарій карантину в Україні.

Джерело Україна 24 Теги