Ексрадник Путіна назвав його головне "сакральне місце" в Україні

Андрій Ілларіонов також порадив Україні зміцнювати обороноздатність

Ексрадник Путіна назвав його головне "сакральне місце" в Україні

Президент Росії Володимир Путін вважає головним "сакральним місцем" України не Крим, а Київ, тому українській владі потрібно подбати про обороноздатність країни.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів колишній радник Путіна, російський політик Андрій Ілларіонов.

"Щоб не допустити такого сценарію, потрібно зміцнювати економіку, державні інститути, армію, спецслужби і так далі. Це безальтернативно і треба робити в будь-якому випадку, як би не розвивалася ситуація. Це пріоритетний напрямок. Потрібно займатися зміцненням України, робити успішну Україну", - підкреслив Ілларіонов.

Читайте також: Ватажок "ДНР" виступив з новими погрозами Україні: названа причина

Ексрадник Путіна зазначив, що "завдання, яке стосується Донбасу і Криму, є вторинним".

"Набагато важливішим є забезпечення єдності України, формування єдиної громадянської української нації. Якщо це завдання не буде вирішене, то не тільки питання Донбасу і Криму не будуть вирішені, а програні зовсім інші питання. Між іншим, сакральним місцем для Путіна є не стільки Херсонес у Криму, скільки Київ. І треба пам'ятати, що якщо не будуть вирішені завдання зі зміцнення України, то рано чи пізно може скластися варіант, коли питання буде обговорюватися не про те, що робити з Донбасом і Кримом, а як захищати Київ", - пояснив він.

Читайте також: Путін готовий обговорювати з Зеленським єдине питання - експерт про переговори

Нагадаємо, російський політик Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як президент Росії Володимир Путін реалізує в Білорусі "український сценарій".

Джерело Україна 24 Теги