Ватажок "ДНР" виступив з погрозами Україні: названа причина

Росія знову шантажує Україну через своїх маріонеток, зазначив Володимир Фесенко

Ватажок "ДНР" виступив з погрозами Україні: названа причина

Росія хоче примусити Україну погоджувати з нею своє законодавство, тому шантажує Київ за допомогою підконтрольних бойовиків ОРДЛО.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна" політолог Володимир Фесенко, коментуючи погрози ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна щодо активізації бойових дій на Донбасі.

"Це специфічна тактика переговорів, коли Росія не сама, а через своїх маріонеток, тисне на Україну та інших учасників переговорів. Я це розглядаю насамперед як шантаж. На трьох останніх засіданнях ТКГ був політичний шантаж, коли представники Росії і сепаратистів фактично блокували обговорення та вимагали від України переглянути постанову Верховної Ради України про проведення виборів 25 жовтня, тому що там були речі, які вони вважали неприйнятними. Вони хотіли, щоб не було словосполучень, що не можна провести вибори на окупованих територіях доти, доки Росія контролює кордон", - заявив Фесенко.

Читайте також: Путін готовий обговорювати з Зеленським єдине питання - експерт про переговори

Популярні відео

За словами експерта, насправді "йдеться про те, щоб примусити українську сторону йти на поступки, щоб ми свій законодавчий процес узгоджували з ними".

"Це ненормально, це неприйнятно. Оскільки Україна не йшла на поступки, я думаю, вони вирішили вдатися і до таких жорстких, фактично військових форм шантажу – погроз обстрілами. Причому формально нібито вони діють відповідно до протоколу, який встановив режим припинення вогню – там треба повідомляти. Але в чому цинізм і підступність таких заяв, як у Пушиліна: вони самі порушують цю норму режиму припинення вогню весь серпень і початок вересня, майже щодня", - зауважив політолог.

Читайте також: "Основна проблема - Росія": Мінсоцполітики про пенсії для Донбасу

Нагадаємо, ватажок "ДНР" Денис Пушилін оголосив про те, що 7 вересня бойовики відкриють вогонь по українських позиціях поблизу Горлівки. Такий крок він пояснив тим, що Україна нібито порушує домовленості про режим припинення вогню.

Раніше військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про бойові втрати української армії на Донбасі під час перемир'я

Джерело Україна 24 Теги