Потрібно міняти закони — в Авакова розповіли про покарання для педофілів

Володимир Мартиненко розповів про те, які зміни потрібно внести в закони

Потрібно міняти закони — в Авакова розповіли про покарання для педофілів

Радник глави МВС Арсена Авакова Володимир Мартиненко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що потрібно міняти закони для посилення покарання для педофілів. Про це він сказав у рамках обговорення теми педофілів на українських вулицях і нещодавнього випадку зі спробою викрадення 4-річної дитини на заправці під Києвом.

"Ми боремося, щоб підкоригувати законодавство. Всі ці нелюди повинні понести покарання, і навіть на етапі запобіжного заходу вже не повинно бути ніяких альтернативних варіантів — застави, домашнього арешту. Для цього треба вносити зміни в закон", — сказав він.

Читайте також: Хімічна кастрація педофілів - юристка пояснила, до кого її треба застосовувати

Популярні відео

Мартиненко назвав два важливі нюанси змін до законодавства.

"Перший момент — виважено підійти до написання самого закону. Ми навіть у студії дискутуємо про різні варіанти та суворість покарання: можна — не можна, хімічним способом — фізичним... Під куполом парламенту це відбувається ще жорсткіше, і є багато тих, хто відстоює гуманність.

Крім того, Конструкція українського законодавства не розглядає варіант насильницьких дій навіть відносно тих, хто утримується під вартою. Потрібно багато чого змінювати для того, щоб зібрані докази були безумовними та використовувалися в суді", — сказав він.

Раніше кримінологиня Анна Маляр розповіла, у чому складність доведення провини педофілів.

Джерело Україна 24 Теги