Це політична боротьба — секретар міськради про масштабну пожежу під Полтавою

Велика пожежа спалахнула на сміттєзвалищі в Полтавській області

Це політична боротьба — секретар міськради про масштабну пожежу під Полтавою

На Полтавщині горить сміттєзвалище, вогонь охопив понад два гектари території. З пожежею борються більш як пів сотні рятувальників. Кажуть, що це наймасштабніша пожежа на звалищі за останні 10 років. Подробиці розповів секретар міськради Олександр Шамота в ефірі каналу "Україна 24".

"Сьогодні ми звернулися до Нацполіції із заявою про можливий підпал. Швидкість поширення вогню, швидкість загоряння, площа є аномальними. У нас цілодобово чергує пожежна машина, і коли вона прибула, то не змогла відразу погасити вогонь, тому що дуже велике полум'я. ДСНС і комунальні служби працювали всю ніч. На цей час пожежу локалізовано, відкритого вогню немає, йде тління, яке заливається водою", — розповів він.

Читайте також: Бойовики ускладнюють гасіння пожеж — голова Луганської ОДА

Популярні відео

Шамота розповів, чому влада міста підозрює навмисний підпал.

"Пожежа досить велика. Торік ми пересипали майже 90% звалища, і пожежа спалахнула саме там, де не було пересипано. У нас є всі підстави вважати, що був підпал. Є політичні інтереси перед місцевими виборами, і є як білі, так і чорні технології.

Пожежа почалася на ділянці, яка знаходиться поруч з лісом - великий обсяг вогню й відразу, який з'явився нізвідки. Усе це наштовхує нас на думку, що це була спланована акція", — заявив він.

Раніше голова Харківської ОДА розповів про боротьбу влади з масштабними пожежами.

 
Джерело Україна 24 Теги