Це дуже дивно — голова Харківської ОДА про масштабні пожежі

Олексій Кучер розповів, як влада бореться з наслідками пожеж

Це дуже дивно — голова Харківської ОДА про масштабні пожежі

На Харківщині третій день вирують пожежі, людей евакуюють з епіцентру події. Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер розповів в ефірі каналу "Україна 24" про хід боротьби зі стихією.

"У нас є всі можливості для того, щоб надати допомогу людям. У той же день, коли все почалося, я особисто туди виїхав. Людям було запропоновано тимчасове житло, де їх могли б розмістити, але всі відмовилися. Тільки наступного ранку були розміщені лише дві особи. Максимальна кількість людей — 33 особи — перебуває або у родичів, або у друзів.

Згоріло 22 будинки, ми максимально швидко все описуємо. Вчора провели комісію, щоб визначити цю подію як надзвичайну ситуацію регіонального рівня і мати потім можливість описати пошкоджене майно, передати документи в Кабмін і отримати для людей компенсацію", — сказав він.

Читайте також: Пожежі на Луганщині: є втрати серед військових, з'явилися подробиці

Популярні відео

Також Кучер розповів про версії виникнення пожежі.

"Після того, як було повідомлено про розвиток пожежі, через 5 хвилин виїхали машини для гасіння. Але дуже дивним чином у нас горіло одночасно три райони й в кожному районі було по три осередки. Це було внесено до Реєстру досудових розслідувань з даними про підпал, зараз це розслідується. Моя особиста думка, що це штучно було підпалено", — сказав він.

Нагадаємо, рятувальники третій день борються з масштабними спалахами трави та лісу. Раніше в ДСНС розповіли, як гасять масштабну пожежу в Харківській області.

 
Джерело Україна 24 Теги