Карантин у школах: експертка пояснила, як проколовся МОЗ з 1 вересня

Досить пізно з’явилися рекомендації для шкіл щодо організації навчального процесу в умовах пандемії

Карантин у школах: експертка пояснила, як проколовся МОЗ з 1 вересня

Співзасновниця громадської організації «Смартосвіта» Іванна Коберник в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про проблеми з організацією навчального процесу через епідемію коронавірусу в Україні.

«Впродовж останніх тижнів не вистачало комунікації, не вистачало визначеності, досить пізно з’явилися рекомендації для шкіл, які стосуються організації навчального процесу в умовах пандемії. Потім вони були один раз змінені, потім вдруге. Останні з’явилися вчора, зокрема, головний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав, що в помаранчевих зонах вчителі мають носити прозорі щитки. Це звичайно дуже цікаво почути 31 серпня напередодні 1 вересня», - зазначила експерт.

Читайте також: "Навчилися лікувати": в МОЗ похвалилися успіхом у боротьбі з COVID

Популярні відео

За її словами, незрозуміло, де ці щитки мають взятися, хто їх має купити, хоча в Україні є спеціальний фонд для боротьби з CОVID-19.

«Ми маємо фонд боротьби з COVID-19, в який були акумульовані кошти, в тому числі зняті з галузі освіти. З галузі освіти з бюджету 2020 року було знято 5 млрд грн – фактично всі кошти розвитку, які були заплановані на різні цільові програми. Але при цьому з фонду COVID-19 галузь освіти отримала нуль цілих нуль десятих», - заявила Коберник.

Читайте також: Школа і коронавірус: лікар дав поради, як уберегти дитину від зараження

Раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи готові в МОЗ знову зупинити країну на карантин.

Джерело Україна 24 Теги