Вакцина від коронавірусу в Україні: міністр поділився планами

МОЗ веде діалог з великими фармпідприємствами

Вакцина від коронавірусу в Україні: міністр поділився планами

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив можливості для виробництва в Україні вакцини від коронавірусу.

"Якщо ми говоримо про виробництво вакцин, ми дійсно зараз розглядаємо ці можливості. Ми поспілкувалися з нашими великими фармпідприємствами, які мають відповідні лінії з виробництва вакцин. Якби вони працювали на повну потужність, думаю, що близько 30-40 млн доз на рік вони можуть виробляти. Ми рухаємося в цьому напрямку, говоримо, що в нас є лінії, сертифіковані за стандартами GMP, ми готові робити колаборацію з великими потужними світовими компаніями, з якими зараз ми ведемо переговори щодо постачання вакцин в Україну", - розповів міністр.

Читайте також: Коронавірус в Україні: в МОЗ розповіли, чи готові знову зупинити країну

Популярні відео

Степанов також зазначив, що "за 29 років нашої незалежності в Україні повністю було зруйновано виробництво тих вакцин, якими ми користуємося у своєму житті - від дифтерії, правця, інших хвороб". При цьому він запевнив, що Україна "в повному обсязі забезпечена вакцинами" і додав, що ніяких змін у календарі щеплень не буде.

Джерело Україна 24 Теги