1 вересня в Україні: експерт пояснив тонкощі навчання на карантині

Володимир Бахрушин розповів, як у школах різних карантинних зон проходитиме навчальний процес

1 вересня в Україні: експерт пояснив тонкощі навчання на карантині

У школах з 1 вересня починається навчальний рік, але в червоній зоні карантину навчання проходитиме віддалено. Про дистанційний та змішаний способи навчання в умовах карантину розповів експерт у сфері освіти Володимир Бахрушин в ефірі каналу "Україна 24".

"У школах, які потрапляють до червоної зони, повинна бути дистанційна форма навчання. Крім того, школи в помаранчевій зоні можуть мати змішаний формат. Це може бути організовано по-різному. Можливо, різні предмети можуть викладатися дистанційно, може бути через день (графік відвідування школи - ред.) і так далі", — сказав він.

Читайте також: 1 вересня: директори шкіл у жовтій і червоній зоні розповіли про початок навчального року

Популярні відео

Можливість ефективного навчання онлайн, за словами Бахрушина, залежить від конкретної школи.

"Не завжди є можливість вибору, адже якщо школа в червоній зоні, це означає, що треба максимально обмежити спілкування, можуть і вчителі захворіти. Багато що залежить від шкіл, адже є школи підготовлені, де немає проблем, а є школи, де немає інтернету. До того ж інтернет повинен бути не тільки в школі, але й вдома. На сьогодні є статистика ЮНЕСКО, згідно з якою, в Центральній та Східній Європі близько третини учнів не мали доступу до онлайн-навчання", — сказав він.

Раніше лікар розповів, у чому відмінності карантинних обмежень для школярів різного віку і що потрібно робити батькам.

Джерело Україна 24 Теги