У Борисполі застрягли хасиди, які їхали в Умань на Рош-ха-Шана: подробиці

Про причини відмов у в'їзді громадянам Ізраїлю розповіли в Держприкордонслужбі

У Борисполі застрягли хасиди, які їхали в Умань на Рош-ха-Шана: подробиці

Понад сотня хасидів, що прилетіли в Україну для святкування Рош-ха-Шана в Умані, застрягли в аеропорту Бориспіль. Там вони перебувають вже добу. Українські прикордонники перевіряють їхні документи. Як повідомили каналу "Україна 24" в Держприкордонслужбі, вже 12 громадян Ізраїлю отримали відмову у в’їзді на територію України, оскільки не змогли вказати мету свого візиту. Про це розповів спікер ДПСУ Андрій Демченко.

"Окрім необхідних паспортних документів, іноземні громадяни також мають підтвердити й мету своєї поїздки в нашу державу. Ті, хто не може чітко підтвердити мету своєї поїздки в нашу країну, — таким громадянам прикордонники мають право винести відмову. Фактично є також і пропуски громадян Ізраїлю, але є і відмови: саме тим, хто не може пояснити мету своєї подорожі", — сказав він.

Читайте також: Заборона на в'їзд в Україну: інфекціоніст дав несподівану оцінку

Популярні відео

Ситуацію, що склалась, прокоментували й в Об'єднаній єврейській громаді України. Кажуть, проблеми у відмові на в’їзд кільком громадянам Ізраїлю в Україну не бачать. Судячи з усього, вони не змогли надати підтвердження про бронювання готелю в Умані. Подробиці повідомив співробітник громади Міхаель Ткач.

"Я вважаю, що у цих 12 осіб не було документального підтвердження про мету їхнього прибуття. Якщо казати простою мовою, я вважаю, йдеться про підтверджене бронювання в готелі. В Умані, ви ж розумієте, далеко не всі готелі або місця, де вони збиралися жити, могли надати у Booking свою інформацію", — сказав він.

Раніше мер Умані Олександр Цебрій заявив, що місто не зазнає збитків від заборони на в'їзд паломників-хасидів, які святкують у вересні єврейський новий рік Рош-ха-Шана.

Джерело Україна 24 Теги