Медик: На тяжкість коронавірусної хвороби впливають три речі

У світі є кілька штамів коронавірусу

Медик: На тяжкість коронавірусної хвороби впливають три речі

Лікар-інфекціоніст Андрій Алфьоров в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію з коронавірусною інфекцією в Україні.

«Ситуація зараз гірша, ніж два місяці тому, хворих більше в порівнянні з початком літа, наприклад, тяжких хворих теж більше. Я вважаю, що на поширення захворювання впливає якраз літній сезон, збільшення відвідування пляжів, моря, тих самих нічних клубів», - зазначив лікар.

Читайте також: Ситуація з коронавірусом погіршується: Ляшко розповів, чи скасують вибори

Популярні відео

Він також розповів, від чого залежить ступінь тяжкості захворювання коронавірусною інфекцією.

«Таке поняття, як слабкий або сильний вірус - досить розмите. Є кілька штамів коронавірусу, частина з них здатні викликати з більшою ймовірністю тяжчий перебіг - це близькосхідні. Є штами, які викликають захворювання, яке протікає легше. Тяжкість захворювання залежить від штаму, яким заразилася людина, від кількості вірусу, який потрапив до організму людини, і стану здоров'я самої людини», - заявив Алфьоров.

Читайте також: Першої хвилі в Україні не було - Зеленський про небезпеку коронавірусу

Кабінет Міністрів 26 серпня ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 1 листопада 2020 року у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації по COVID-19.

Нагадаємо, раніше педіаторка, інфекціоністка Олена Луцька в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментувала три поширені міфи про карантин в Україні та можливий спалах коронавірусу в школах.

Джерело Україна 24 Теги