Заборона на в'їзд в Україну: інфекціоніст дав несподівану оцінку

На чому ґрунтуються подібні рішення Кабміну - невідомо, вважає лікар

Заборона на в'їзд в Україну: інфекціоніст дав несподівану оцінку

Лікар-інфекціоніст Андрій Алфьоров в ефірі телеканалу «Україна 24» розкритикував рішення уряду про заборону в'їзду іноземцям в Україну через епідемію коронавірусу.

«Я не знаю статистики з приводу того, яка кількість завезених випадків. Є випадки захворювання всередині, між мешканцями одного регіону. Статистика про те, щоб були завезені випадки зараз - це мені невідомо, і невідомо, чи є вона взагалі. І на чому ґрунтуються подібні рішення - теж невідомо. Я досить скептично ставлюся до того, щоб закривати таким чином кордон», - зазначив інфекціоніст.

Читайте також: Відпочинок під час карантину: в МЗС дали важливу пораду туристам

Популярні відео

На запитання ведучої, чи варто українцям восени вирушати у відпустку за кордон, лікар відповів, що це ризикована справа.

«Це ризикована справа, насамперед через політичні рішення (як заборона іноземцям на в'їзд в Україну - ред.), а не медичні. Тому що може так статися, що знову виникнуть проблеми і труднощі з поверненням додому», - заявив Алфьоров.

Читайте також: Куди українці літають на відпочинок: названі популярні у туристів країни

Відповідно до рішення уряду від 26 серпня, кордони для іноземців будуть закриті від 29 серпня включно до 28 вересня. Це стосується іноземців з усіх країн, за виключенням тих, які мають посвідки на проживання в Україні, студентів та інших.  

Нагадаємо, раніше в аеропорту Афін затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва, через заборону на в'їзд до ЄС громадян третіх країн.

Джерело Україна 24 Теги