За кордон під час карантину – в МЗС дали важливі поради українцям

Перед поїздкою МЗС радить зробити певні кроки, щоб убезпечити себе

За кордон під час карантину – в МЗС дали важливі поради українцям

Начальниця відділу захисту прав громадян та юридичних осіб України за кордоном департаменту консульської служби МЗС України Олена Ялова в ефірі телеканалу «Україна 24» дала поради українцям, які збираються за кордон.

«Поради нашим громадянам були оголошені і міністром (МЗС – ред.), і прем’єр-міністром. Ми радимо людям насамперед встановлювати зв’язок з найближчою дипломатичною установою України й отримувати роз’яснення щодо тієї чи іншої ситуації, в яку вони потрапили, якщо ми говоримо про скрутну ситуацію», - заявила представниця МЗС.

Читайте також: Відпочинок під час карантину: в МЗС дали важливу пораду туристам

Також вона порадила, як убезпечити себе громадянам України, які збираються за кордон.

«Також перед поїздкою ми радимо зробити певні кроки, щоб убезпечити себе, а саме: страхування, отримання точних роз’яснень щодо авіаперельотів, щодо режиму в’їзду до тієї чи іншої країни – це убезпечить наших громадян від потрапляння у скрутні ситуації», - зазначила Ялова.

Популярні відео

Читайте також: Куди українці літають на відпочинок: названі популярні у туристів країни

Відповідно до рішення уряду від 26 серпня, кордони для іноземців будуть закриті від 29 серпня включно до 28 вересня. Це стосується іноземців з усіх країн, за виключенням тих, які мають посвідку на проживання в Україні, студентів та інших.  

Нагадаємо, раніше в аеропорту Афін затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва, через заборону на в'їзд до ЄС громадян третіх країн.

Джерело Україна 24 Теги