Діти не носитимуть маски - лікар дав школам пораду проти коронавірусу

Інфекціоніст вважає, що менше проблем буде у сільській місцевості

Діти не носитимуть маски - лікар дав школам пораду проти коронавірусу

Лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта в ефірі каналу "Україна 24" напередодні 1 вересня розповів про першочергові заходи, які повинні вжити школи, щоб запобігти масовому зараженню коронавірусом.

"Кабінет міністрів чітко говорить, коли загалом закривати школи. Але якщо ми говоримо про підходи, то можна звернути увагу на таке: у сільській місцевості, найімовірніше, буде безпечніше, аніж у містах, обласних центрах. Найбільшу увагу потрібно звернути на ті міста, де живе велика кількість людей.

Додатково потрібно врахувати необхідність провітрювання приміщень, можливо, скоротити тривалість занять, проводити вологе прибирання. У застосування таких заходів, як маски для дітей, я не вірю, тому що діти не будуть дотримуватися цих правил. Я б ще попрацював над цією ситуацією, і, можливо, в наступні п'ять днів дав чіткі рекомендації щодо масок", - сказав лікар.

Читайте також: Ситуація з коронавірусом погіршується: Ляшко розповів, чи скасують вибори

Популярні відео

Лікар нагадав, що вірус передається від хворого до здорового.

"Ми повинні пам'ятати, що вірус не передається з повітря, він передається від хворої людини. Найбільша кількість заражень можлива, коли люди проводять багато часу разом. Діти перебувають у закритому приміщенні, і важливо забезпечити доступ свіжого повітря та ретельне прибирання приміщень, це вбереже дітей не тільки від коронавірусу, але й від респіраторних захворювань. Ну і варто також пам'ятати про вакцинацію проти грипу", - сказав Курпіта.

Читайте також: Першої хвилі в Україні не було - Зеленський про небезпеку коронавірусу

Також, на його думку, "проблема в тому, що людям не розповідають, як далі жити, а тільки погрожують, що будуть введені додаткові заходи".

Нагадаємо, раніше педіатр, інфекціоніст Олена Луцька в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментувала три поширені міфи про карантин в Україні та можливий спалах коронавірусу в школах.

 
Джерело Україна 24 Теги