"Вам ніхто не подасть руки": білоруська опозиціонерка накинулася на українського нардепа

Пропозиція "пробачити Лукашенка" обурила противницю президента Білорусі

"Вам ніхто не подасть руки": білоруська опозиціонерка накинулася на українського нардепа

Білоруська опозиціонерка Тетяна Мартинова в ефірі телеканалу "Україна 24" влаштувала жорстку перепалку з народним депутатом від "Слуги народу" Євгеном Шевченком, відомим своїми заявами на підтримку президента Білорусі Олександра Лукашенка.

"Моя позиція щодо Лукашенка однозначна, вона не змінюється - геополітичний інтерес України залежить від тієї ситуації, яка буде в Білорусі. Ми не повинні туди втручатися, нічому їх повчати. Але якщо наша опозиція почне допомагати білорусам повалити Лукашенка, вони повинні розуміти, що отримають збільшений кордон з Росією на півночі нашої країни. А якщо там опозиція візьме владу - вони ляжуть під Росію", - заявив Шевченко.

Читайте також: Протести в Білорусі: противник Лукашенка пояснив, хто справжня опозиція

Популярні відео

Білоруську опозиціонерку обурила заява "слуги народу".

"Вам ніхто не подасть руки в Білорусі, жодна людина! Не вважайте мене істеричкою, я вела ток-шоу на головній кнопці країни, у мене в ефірі сиділи міністри, я знаю всю опозицію і усіх кандидатів особисто. Те, що ви говорите - ви зраджуєте народ Білорусі, і повірте мені, це вам повернеться. Я ніколи нікому не бажала смерті, а ось цій людині (Лукашенку - ред.) бажаю. Що ви пишете "пробачити Лукашенка", якого біса ви нам радите?! У вас є діти? Давайте, вашому синові переб'ють хребет, а доньку зґвалтують! І я подивлюся, як ви будете прощати! Ви не бачили, в якому стані людей повертають в лікарні! Ви робот, а не людина! Не лізьте в нашу країну!" - заявила Мартинова.

Читайте також: "Лукашенко змінює ситуацію на свою користь": названа помилка опозиції в Білорусі

Нагадаємо, білоруська опозиціонерка Тетяна Мартинова в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповіла, як президент Росії Володимир Путін допоміг Олександру Лукашенку в боротьбі з протестами в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги