Ведучі каналу "Україна 24" та новин "Сьогодні" разом заспівали гімн України

Зйомки ролика проходили просто неба у музеї народної архітектури та побуту "Пирогово"

Ведучі каналу "Україна 24" та новин "Сьогодні" разом заспівали гімн України

Ведучі каналу «Україна 24» та новин «Сьогодні» разом зі Зразково-показовим оркестром Збройних Сил України зворушливо заспівали гімн в подарунок глядачам до Дня Незалежності.

«Зустрічати новий день під гімн України — особлива традиція. Ідея зі створенням ранкового ролика, зізнаюсь, експеримент для інформаційного каналу, але ми задоволені результатом. Велика команда працювала над створенням кліпу. Наші ведучі з'явилися у неочікуваному амплуа, вони — заспівали. Впевнений, глядачам сподобається особливий ролик, що надихатиме їх на чудовий початок дня», — розповів головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Зйомки ролика проходили просто неба у музеї народної архітектури та побуту «Пирогово». Творці ролику зізнаються, що саме цю локацію обрали не випадково, а довго думали над «місцем сили», яке б об'єднало усі куточки України. І саме таким унікальним місцем став відомий музей, що поєднав у собі архітектуру та культуру багатьох областей країни.

Популярні відео

Марія Скиба, ведуча інформаційної програми «Сьогодні. День», розповіла, що відбувалося за кадром:

«Зізнаюся, співати гімн разом із неймовірним оркестром ЗСУ — драйвове задоволення. І це попри те, що моя підготовка до зйомки розпочалася рівно опівночі. Уявіть: схід сонця, літня роса, ранкова прохолода, 60 прекрасних чоловіків у формі налаштовують інструменти, а на полі — камери та прожектори. Ми з дівчатами встигли зробити круті фото та пройтися босоніж по вологій траві. Давно такого відчуття у мене не було. Під час зйомок на очах виступали сльози. Це було дуже красиво та емоційно. Оркестр грав позаду нас і ця музика просто пронизувала душу. Такого ранку в мене точно ще не було. Заради таких емоцій можна й два дні не спати».

Масштабна команда професіоналів, яка налічувала понад 100 людей, працювала майже добу над створенням кліпу. Зйомки розпочалися о 12 ночі, а завершилися майже о 10 ранку. Ведучі разом з командою та оркестром зустрічали світанок у наймальовничішому місці України, щоб передати неймовірну атмосферу пробудження природи.

Ведуча «України 24» Олена Цинтила поділилася враженнями від зйомок:

«У нас вдома завжди було радіо, і прокидалися ми під гімн. Точніше — прокидалися батьки, а ми з братом десь далеко і крізь сон чули найголовнішу мелодію країни. Щоразу, коли грає гімн, у мене мурахи по шкірі і котяться сльози. Через гордість за країну. Зізнаюсь, зі співами у мене стосунки такі собі. Але гімн, кожну букву, співаю кожною клітинкою і дуже голосно, аби не чули, що фальшивлю. Оркестр — це магія. Кожен звук пронизує тебе. Сонце, найважливіші акорди твоєї країни і слова, де кожна буква важлива. Мені здалося, що ми разом докричалися до неба і сонця — «запануєм і ми, браття, у своїй сторонці».

Під час зйомок ведучі були одягнені у традиційний вишитий одяг українців та дизайнерські вишиванки від Юлії Магдич, Оксани Полонець.

Ведучий «України 24» Андрій Булгаров зізнався, що ці зйомки стали особливими не тільки для глядачів, а й для усіх ведучих головного інформаційного каналу та новин «Сьогодні»:

«Окрім всього важливого, що відбулося зранку, був ще один момент не менш важливий. Ми вперше зібралися усі разом. Просто через графік «у різнобій» команда навіть півріччя каналу святкувала онлайн. А тут така нагода — ранок, неділя, всі разом, ще й Зразковий оркестр ЗСУ — майже корпоратив! Це було круто!».

Ранковий промо-ролик створювався спеціально для глядачів «України 24». Команда інформаційного каналу впевнена, що він подарує кожному приємні емоції та зарядить тільки позитивною енергією.

Джерело Україна 24 Теги