Боротьба зі злочинністю: у Авакова оцінили важливість соціальної реклами

"Над цим треба працювати разом з журналістами", - каже Володимир Мартиненко

Боротьба зі злочинністю: у Авакова оцінили важливість соціальної реклами

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу «Україна 24» позитивно оцінив ідею боротися зі злочинністю в тому числі і за допомогою соціальної реклами.

Глядачка, яка додзвонилася в студію, запропонувала демонструвати по ТБ соціальну рекламу, яка розповідає про покарання за правопорушення, зокрема, за телефонне "мінування".

«Я з вами дуже погоджуюся відносно соціальної реклами, соціальних роликів, які б допомагали боротися зі злочинністю. Я думаю, ми попрацюємо, щоб кількість таких соціальних роликів, соціальної реклами збільшити», - зазначив радник голови МВС.

Читайте також: Оскарження порушень ПДР: в Авакова уточнили важливий нюанс

За його словами, до цієї справи можна навіть залучати представників ЗМІ.

«Це можна робити, над цим треба працювати разом з журналістами, впевнений, що ми домовимося. Я думаю, що, зважаючи на велику кількість глядачів, ми прийдемо все-таки до результатів і вже зможемо говорити про те, що це допомогло», - наголосив Мартиненко.

Читайте також: Штрафи за відеофіксацію легко можна буде оскаржити - автоюрист вказав спосіб

Популярні відео

Нагадаємо, радник глави МВС Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, що наклейки на номерні знаки авто не врятують водіїв від штрафів за порушення ПДР.

Джерело Україна 24 Теги