"Україна 24" та новини "Сьогодні" готують святковий ефір до Дня Незалежності

До Дня Незалежності канал «Україна 24» та новини «Сьогодні» підготували справжній ексклюзив

"Україна 24" та новини "Сьогодні" готують святковий ефір до Дня Незалежності

22, 23 та 24 серпня спеціально до Дня Незалежності загальнонаціональний канал «Україна 24» та новини «Сьогодні» готують святкові спецефіри. Улюблені ведучі обіцяють глядачам підготувати багато ексклюзиву, поділитися неймовірними враженнями, а також показати краєвиди святкових міст нашої країни.

До Дня Незалежності канал «Україна 24» та новини «Сьогодні» підготували справжній ексклюзив — масштабний проєкт «Україна на висоті». Святковий ефір та випуски новин будуть пов'язані єдиною тематикою: українцям завжди є чим пишатися, незважаючи на складні часи, у нас є привід для гордості.

22 серпня продовжуємо традицію — разом святкуємо «День українця». Минулого року ми розповідали про українців, які мешкають по всьому світу, показували особливості життя наших людей за кордоном. Цього року ми розповімо історії українців, які живуть на території нашої держави.

23 серпня у День Державного Прапора ми покажемо мальовничість і красу нашої Батьківщини, а також — піднімемо державний стяг на різні висоти в містах України і візьмемо участь у встановленні державного рекорду.

24 серпня глядачів чекає масштабний спецефір — живі включення з регіонів України, цікаві репортажі та сюжети, ексклюзивні кадри, привітання з-за кордону. Новини «Сьогодні» відзначать героїв нашого часу і нагородять їх щорічною премією «Герої Сьогодні». Нагороду отримають українці, вчинки яких зворушили країну, адже вони — гордість держави.

Святковий ефір у День Незалежності розпочнуть ведучі новин «Сьогодні» Віталій Школьний і Марина Кухар, вдень глядачів чекатимуть Анна Панова разом з Максимом Сікорою, а ввечері — Ігор Пупков і Олена Кот. Улюблені ведучі вестимуть ефір з мальовничого майданчика на схилах Дніпра.

В День Незалежності загальнонаціональний канал «Україна 24» готує спецвипуск: на відкритій локації БЦ «Леонардо» зранку глядачів вітатимуть Борис Іванов та Олена Чабак, вдень — Марія Скиба та Андрій Булгаров, а ввечері святкову естафету продовжать Катерина Федотенко, Микита Міхальов і Василь Голованов. Ведучі обіцяють, що це буде особливий ефір з неймовірним краєвидом на святкову столицю.

Зі студії каналу різноманітних думок також включатимуться Віолетта Логунова, Тала Калатай, Олег Білецький, Юлія Войнар, Віра Свердлик, Сергій Никифоров та інші.

Запрошуємо глядачів відзначити головні українські свята на наших діджитал-платформах. Соціальні мережі каналу «Україна 24» і новин «Сьогодні» ділитимуться ексклюзивними відео та фото, публікуватимуть спогади й згадають усі перемоги, які ми здобули разом.

Не пропустіть спецефір до Дня Незалежності — святкуймо разом з новинами «Сьогодні» та каналом «Україна 24».

Джерело Україна 24 Теги