У Росії назвали помилку України на перемовинах щодо обміну полоненими

Кількість українських політв'язнів у Росії постійно зростає, зазначив Микола Полозов

У Росії назвали помилку України на перемовинах щодо обміну полоненими

Україна в рамках обміну полоненими має ставити перед Росією питання про звільнення політв'язнів, які утримуються в російських в'язницях, а не тільки на території ОРДЛО.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський адвокат Микола Полозов.

Полозов нагадав, що з моменту останнього обміну українських політв'язнів, які утримуються в Росії і в окупованому Криму, минуло 11 місяців.

Читайте також: Обмін полоненими: ексголова СБУ розповів, як Росія переграла Україну

"Кількість українських політв'язнів у Росії тільки зростає. На поточний момент це 133 людини. Ми бачимо, що російська влада готова демонструвати якісь поліпшення на Донбасі, зокрема це стосується гуманітарних питань. Але при цьому ми не бачимо, щоб перед Росією ставили конкретні питання про звільнення політв'язнів, які утримуються не сепаратистами, не представниками так званих "ДНР" і "ЛНР", а безпосередньо російською владою", - наголосив він.

Популярні відео

Читайте також: Путін зупинився там, де ми йому дозволили - ексголова СБУ про Крим і Донбас

Як відомо, останній обмін полоненими між Україною і окупованими територіями ОРДЛО відбувся 16 квітня. В рамках обміну до України повернулися 20 осіб, на непідконтрольні території Донбасу відправилися 14.

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак 6 серпня анонсував новий обмін полоненими в форматі 100 на 100, який може відбутися в найближчі тижні.

Джерело Україна 24 Теги