До каналу "Україна 24" приєдналися ведучі Тала Калатай та Юлія Войнар

Тала стане ведучою LIVE формату, а Юлія – ведучою новин

До каналу "Україна 24" приєдналися ведучі Тала Калатай та Юлія Войнар

Загальнонаціональний канал «Україна 24» запрошує працювати найкращих ведучих — цього разу до команди інформаційного каналу приєдналися Тала Калатай і Юлія Войнар.

«Наша інформаційна команда поповнюється зірковими професіоналами. «Україна 24» — це новинна платформа, за допомогою якої глядачі дізнаються про всі важливі події в Україні та за її межами. І ми раді повідомити, що телеведучі з великим досвідом роботи на інформаційних каналах – Тала Калатай та Юлія Войнар – стали частиною нашого медіахолдингу. Ще раніше до нашої команди приєднався Іван Яковина — один з найкращих журналістів-міжнародників. Усі вони – ведучі з унікальною манерою ведення програм і з чіткою точкою зору», — поділився головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Вже з 17 серпня Юлія Войнар і Тала Калатай з'являться в ефірі каналу різноманітних думок «Україна 24». Тала стане ведучою LIVE формату, а Юлія – ведучою новин. Вони розповідатимуть глядачам про головні актуальні і резонансні події.

Професійна діяльність Тали Калатай багатогранна — вона українська телеведуча, акторка та викладачка. Сьогодні Тала присвячує свій час журналістиці, досліджує сучасний інформаційний простір. Основна мета ведучої — об'єктивно та неупереджено розповідати глядачам головні новини.

Нова ведуча каналу «Україна 24» Юлія Войнар давно зарекомендувала себе в медіапросторі як справжній професіонал. Починала Юлія як журналіст, пізніше — працювала редактором, автором та ведучою на українському телебаченні. 

Нагадуємо, що раніше до каналу долучився Іван Яковина — журналіст та експерт у міжнародній політиці. Щонеділі об 11:00 ведучий на каналі «Україна 24» підбиває міжнародні підсумки тижня у проєкті «Світогляд сьогодні».

«Україна 24» — команда справжніх професіоналів. У новому сезоні буде ще більше масштабних прем'єр і нових медіаоблич. Ми неодноразово здивуємо глядачів!

Джерело Україна 24