Що чекає на школярів з 1 вересня: розкрито подробиці навчання на карантині

У Раді також пояснили, хто контролюватиме дотримання карантину в школах

Що чекає на школярів з 1 вересня: розкрито подробиці навчання на карантині

В школах України з 1 вересня для учнів запровадять температурний скринінг, а вчителі викладатимуть у медичних масках.

Як зміниться навчання в школах у зв'язку з карантинними обмеженнями, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від партії "Слуга народу", голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Читайте також: Вступити до вишу можна, але є нюанс — депутат про випускників з окупованих територій

За словами нардепа, головний санітарний лікар і рекомендації Міністерства охорони здоров'я говорять, що необов'язково під час занять у класі носити маску.

"Діти сидять в один бік, є певна соціальна дистанція, здається 1,2 метра, вона в принципі витримується. Тобто під час занять не треба носити маску… Температурний скринінг має проводитися серед дітей обов'язково. У вчителів він обов'язковий без варіантів... Вчителі зобов'язані носити маски, вони знаходяться обличчям до дітей", - повідомив "слуга народу".

Популярні відео

На запитання, хто контролюватиме дотримання карантину в школах, Бабак відповів:

"Це має робити засновник школи. Він забезпечує школи всім необхідним - масками для вчителів, антисептиками, засобами для дезінфекції, доводить правила тощо. Це місцева влада - вона є засновником будь-якого закладу середньої освіти, окрім специфічних. А далі адміністрація школи має це контролювати. Директор з педагогічною радою збирають вчителів, і вони разом готуються до нового навчального року. Це відбувається щороку, просто зараз буде ще одне найголовніше питання - питання безпеки".

Читайте також: В Україні прийняли нову концепцію освіти: що чекає на школярів

Нагадаємо, раніше експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що під час карантину переважна більшість шкільних вчителів не впоралася з дистанційним навчанням.

 
Джерело Україна 24 Теги