Онлайн-навчання не може замінити школу: нардеп назвав причини

Нардеп з комітету з освіти розповів, які проблеми виникли у багатьох країн при переході на дистанційне навчання

Онлайн-навчання не може замінити школу: нардеп назвав причини

Чому школярів не переведуть на повне дистанційне навчання через загрозу другої хвилі коронавірусу, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп з партії "Слуга народу", голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

"Дистанційне навчання не може замінити очне. Це очевидно, й справа не в технологіях, а в тому, що дітям потрібна соціалізація, командна робота, взаємодія один з одним, певна змагальність, яка йде всередині класу або школи", — сказав він.

Читайте також: Друга хвиля коронавірусу: як уберегти дитину від зараження в школі

Експерт пояснив, що навіть більш розвинені країни зіткнулися з певними проблемами стосовно дистанційного навчання.

"Але ми не єдині - весь світ зіткнувся з такою проблемою, і майже всі країни одночасно ввели карантин. І навчання в цих країнах призупинилося. Всі розраховували, що зможуть це покрити системою онлайн-навчання, яке базується виключно на ресурсах інтернет. Але виявилося, що навіть у розвинених країнах є місця, де насправді немає зв'язку; є родини, у яких немає гаджетів, щоб повноцінно користуватися онлайн-навчанням. Так само, як у нас. Запланувати це було неможливо", — сказав він.

Читайте також: В Україні схвалили нову концепцію освіти: що чекає на школярів

Популярні відео

Водночас депутат розповів, що Міністерство освіти до канікул Ради отримало доручення підготувати електронну платформу, яка міститиме всі навчальні матеріали для середньої школи на випадок нового карантину восени, і вони над цим працюють.

Раніше психологиня розповіла про недоліки онлайн-навчання.

Джерело Україна 24 Теги