Хочуть виїхати за кордон - у відомому виші назвали найпопулярнішу спеціальність

Ректор Таврійського університету вважає, що молодь не пов'язує своє майбутнє з Україною

Хочуть виїхати за кордон - у відомому виші назвали найпопулярнішу спеціальність

Молодь не пов'язує своє майбутнє з Україною й прагне їхати "у пошуках кращої долі за кордон".

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів ректор Таврійського національного університету Володимир Казарін, відповідаючи на запитання, яка спеціальність найпопулярніша.

"До сих пір поки лідирує філологія. Але радісного мало. Це всього лише одна мова - англійська. Я боюся, що для багатьох, на жаль, отримання цієї спеціальності - це хвіртка, щоб з мовою англійською відправитися куди-небудь у пошуках кращої долі за рубіж", - сказав ректор.

Читайте також: Навчання у школах і вишах зміниться через карантин: що чекає на учнів з 1 вересня

Популярні відео

На думку Казаріна, "треба задуматися й міняти систему".

"І німецька, й іспанська, і французька мови - вони з гігантським відривом йдуть після англійської мови. На жаль, поки є ще ця тенденція у молоді, що вони пов'язують своє майбутнє з іншими країнами. Це повинно нас, відповідальних людей, змусити замислитися - що потрібно міняти в нашій системі, щоб діти могли бути впевнені, що вони знайдуть себе в країні й зможуть себе реалізувати", - сказав Казарін.

Читайте також: Вступ дітей з ОРДЛО до українських вишів: у Кабміні анонсували новий механізм

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра освіти Андрій Вітренко розповів про хід вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Джерело Україна 24 Теги