Ляшко назвав привітання Лукашенка з перемогою на виборах помилкою

Ляшко розповів, чим йому подобається політика білоруського лідера

Ляшко назвав привітання Лукашенка з перемогою на виборах помилкою

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив своє привітання Олександра Лукашенка з перемогою на виборах президента Білорусі.

"Сьогодні багато хто розмірковує про мій статус у Facebook - я привітав Лукашенка, чи не я. Одні кажуть, що зламали мою сторінку, інші кажуть, що це якась хакерська атака. Хочу сказати так, як було - так, це я привітав Лукашенка з обранням президентом. Чому я це зробив? Тому що мені подобається політика Лукашенка в плані економічного захисту національних інтересів своєї країни по відношенню до села, до власного виробництва, економіки. Тому я його привітав", - розповів політик.

Читайте також: Ексдепутат Держдуми пояснив, який сценарій потрібен Путіну в Білорусі

Популярні відео

При цьому Ляшко зазначив, що прибрав своє привітання з Facebook, коли "побачив, що відбувається на вулицях Мінська після виборів, коли жорстоко проходять розгони демонстрацій".

"Вважаю, що це було моєю помилкою - вітати за таких умов. Потрібно вміти чесно вигравати, і програвати треба чесно. Більш того - коли люди мають право на протест, вони не повинні отримувати кийком по голові. Я звертаюся до наших братів у Білорусі: це їхня країна і їхнє право вирішувати долю країни", - підбив підсумки лідер Радикальної партії.

Читайте також: Вибори президента Білорусі: мітингу в Києві дали пояснення

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді України фракції "Слуга народу" і "Європейська солідарність" висловили свою позицію щодо виборів президента Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги