Україна закрила проїзд до Криму: що відбувається на адмінкордоні

Прикордонники розповіли, що відбувається на в'їзді на територію Криму і кому дозволяють перетнути адмінкордон

Україна закрила проїзд до Криму: що відбувається на адмінкордоні

Україна закрила адміністративний кордон з Кримом через ситуацію з коронавірусом до 30 серпня. Перетин дозволено тільки певним категоріям осіб. Подробиці розповів в ефірі "Україна 24" спікер державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"З початку введення обмежень в обидва боки через контрольні пункти в'їзду та виїзду адміністративний кордон змогли перетнути близько 350 осіб, більшість яких направлялась на окуповану територію. Черг або збільшення кількості людей, які планують перетнути адміністративний кордон, немає. Сподіваємося, що люди врахували цю інформацію і ті, хто планував їхати на окуповану територію, скасували свої поїздки", — сказав він.

Читайте також: Розпочнеться нова хвиля арештів у Криму: нардеп назвав деталі обміну кримських татар

Популярні відео

Демченко пояснив, кого і як пропускають через адмінкордон із Кримом.

"З окупованої території можуть виїхати представники дипломатичних установ та гуманітарних місій. Якщо розглядати інші категорії, іноземців та осіб без громадянства, то виїзд з окупованої території можливий за погодженням з міністерством реінтеграції окупованих територій. Якщо говорити про питання гуманітарного характеру для громадян України, які планують виїхати з Криму або в'їхати, це відбувається за окремим рішенням голови Державної прикордонної служби та за погодженням з міністерством реінтеграції. Мені складно сказати статистику, скільки людей було таким чином пропущено, приблизно 50 осіб", — сказав він.

Раніше голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв назвав причини закриття адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Джерело Україна 24 Теги