Напад на пасажирку потягу: журналісти провели унікальний експеримент

Журналісти імітували напади на пасажирів, результати були несподіваними

Напад на пасажирку потягу: журналісти провели унікальний експеримент

Після резонансного нападу на пасажирку потягу Київ-Маріуполь Анастасію Лугову журналісти телеканалу "Україна 24" провели унікальний соціальний експеримент.

Журналісти поїхали в трьох різних поїздах - з Києва до Маріуполя, Одеси та Івано-Франківська. Серед ночі знімальні групи імітували напади на пасажирів, як це було з Луговою. Підсумки були несподіваними.

Читайте також: "Покарання - кастрація": Ляшко про спробу зґвалтування пасажирки потягу

Популярні відео

"Ми вирішили перевірити, як тепер, після відомого на всю країну нападу в поїзді, провідники реагують на подібні ситуації - що роблять, куди телефонують, які засоби мають. Журналісти наважилися на ризикований експеримент: три знімальні групи разом з артистами у трьох потягах відтворять схожі інциденти", - розповіла учасниця експерименту.

У поїзді, що слідував до Івано-Франківська, провідниця відреагувала моментально і встала на захист журналістки, але пасажир тут був хоч і "напідпитку", але не агресивний.

Друга журналістка їхала в купе потягу Одеса-Київ, де було імітовано домагання, й почала кричати. Провідниця прибігла на крик, але була шокована, побачивши "буйного" чоловіка. Щоб її не лякати, журналісти припинили провокацію. За її словами, вона "не має права вставати між пасажирами".

Читайте також: Напади в потягах: юрист зробив важливе роз'яснення щодо страховки

У потязі Маріуполь-Киів, де стався інцидент з Луговою, журналістка й актор відтворили ту саму ситуацію. На крик вийшли пасажири. Люди відреагували о 3-й годині ночі. Провідники намагалися втрутитися, поки актор не сказав, що "це моя дружина", тоді вони розгубилися, але намагалися затримати "нападника". Експеримент зупинили після дзвінка провідниці до поліції.

Нагадаємо, виконавчий директор філії Південно-Західної залізниці Артем Миронович в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що "Укрзалізниця" спільно з Національною поліцією посилять безпеку пасажирів поїздів.

Джерело Україна 24 Теги