Жорстокий напад на пасажирку потяга - чоловік Лугової розповів про її стан

Жінка перенесла операцію

Жорстокий напад на пасажирку потяга - чоловік Лугової розповів про її стан

Пасажирка потягу Київ-Маріуполь Анастасія Лугова, яка зазнала жорстокого побиття у власному купе, зараз перебуває в лікарні з численними травмами і переломами.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" чоловік побитої жінки Володимир Захаренко.

"Анастасія перебуває на стаціонарі в щелепно-лицьовому хірургічному відділенні. Після операції у неї стоїть шина, зафіксована щелепа. У неї струс мозку, томографія показала перелом щелепи, через три дні зробили повторну томографію, на якій з'ясувалося, що в неї другий перелом верхньої щелепи", - розповів він.

Читайте також: "Покарання - кастрація": Ляшко про спробу зґвалтування пасажирки потягу

Популярні відео

Захаренко спростував інформацію із соцмереж про те, що Лугова і він нібито були знайомі зі злочинцем.

"Цього чоловіка вона не знала, я його не знав. Це брехня, я не знаю, кому і навіщо це потрібно. Вони їхали з сином в купе із Запоріжжя, їх проводили родичі. Насті важко, у неї стрес. Їй було складно і в перший день. Ми з потягу відразу пішли до поліцейського відділку, і весь день з цими травмами вона писала заяву, проходила обстеження, слідчий експеримент. До лікарні вона потрапила тільки о 8 вечора. Захар (син - ред.) теж цілий день був зі мною в поліції і давав свідчення, плакав, але розповідав все з початку до кінця", - повідомив він.

Читайте також: Напади в потягах: юрист зробив важливе роз'яснення щодо страховки

Як відомо, в ніч на 1 серпня в купе потягу Київ-Маріуполь вдерся зловмисник, жорстко побив пасажирку Анастасію Лугову і намагався зґвалтувати її на очах у малолітнього сина. Жінці ледь вдалося вирватися. Поліція затримала злочинця вранці на вокзалі в Києві.

Експерт з безпеки Сергій Пархоменко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Україні ніхто не може гарантувати безпеку пасажирів потягів після ліквідації транспортної міліції.

Джерело Україна 24 Теги