Ринок праці оживає: експерт розповіла, які працівники потрібні

Юлія Дрожжина зазначає, що популярні молоді фахівці

Ринок праці оживає: експерт розповіла, які працівники потрібні

У серпні кількість вакансій суттєво зросла в порівнянні з травнем. Такі дані озвучила в ефірі каналу "Україна 24" фахівець з питань ринку праці Юлія Дрожжина.

"Ринок праці потроху оживає, кількість вакансій збільшується, опцій для працевлаштування стає більше. Оживають галузі, які під час дії карантинних обмежень не могли працювати - торгівля непродуктовими товарами, сфера послуг, готельно-ресторанна сфера, туристична. Кількість вакансій у серпні збільшилася на 47% в порівнянні з травнем", - сказала експерт.

Читайте також: Робота за кордоном: з'явилася важлива новина для українських заробітчан

Популярні відео

За словами Дрожжиної, молоді фахівці другі за популярністю у роботодавців.

"Студенти та молоді спеціалісти - бажані претенденти для роботодавців, вони другі за популярністю. Перші - фахівці з досвідом від 1 до 3 років, на них припадає майже половина всіх розміщених вакансій, на молодих фахівців - третина всіх вакансій.

Крім того, є сфери, де роботодавці закликають молодь "ідіть до нас, ми пропонуємо класні умови, програми для розвитку" - це банківський сектор, аграрний, ті сфери, які молодь часто ігнорує, бо вважає їх консервативними. Вони пропонують їм конкурентні зарплати, програми для розвитку", - сказала Дрожжина.

Читайте також: У Раді розповіли, як держава допоможе безробітним українцям

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" начальниця Управління надання послуг населенню департаменту реалізації політики зайнятості Інна Бондіні розповіла, яка ситуація очікується до осені на ринку праці.

Джерело Україна 24 Теги