Адвокати "столичного терориста" Карімова здивували вимогою в суді

На суді зловмисник поводився спокійно, але наполягав на спілкуванні з журналістами

Адвокати "столичного терориста" Карімова здивували вимогою в суді

Адвокати Сухроба Карімова, який погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, вимагали відводу судді, яка відмовлялася зачитати обвинувачення злочинцеві російською мовою.

Як повідомляє в своєму сюжеті телеканал "Україна 24", Печерський суд Києва 5 серпня обрав Карімову запобіжний захід. Його триматимуть під вартою впродовж двох місяців, до 1 жовтня, без права внесення застави.

Читайте також: Хто такий Сухроб Карімов: подробиці про терориста, який захопив банк у Києві

Засідання суду проходило в закритому режимі. Так вирішили через те, що у судді була інформація про те, що Карімов стоїть на обліку в психіатричній лікарні. Прокурори та адвокати кажуть, що в суді Карімов поводився спокійно, але просив і наполягав на спілкуванні з журналістами.

Популярні відео

Сторона захисту клопотала про те, щоб запобіжний захід було обрано у вигляді домашнього арешту або застави, але тут проблема в тому, що в Києві Карімов жив у хостелі. Адвокат наполягав на тому, що Карімов не визнає своєї провини і не бажав завдати шкоди іншим особам.

Засідання мало відбутися напередодні, проте цього не сталося, тому що адвокати просили про відвід судді. Проблема була в тому, що, за словами адвокатів, Карімов не знає української мови і просив, щоб звинувачення було викладено російською. Суддя на це клопотання не погодилась.

Відзначимо, що Сухроб Карімов останні кілька років прожив в Україні.

Читайте також: Звільнення захопленого банку в Києві: експерт назвав помилку силовиків

Нагадаємо, в Києві 3 серпня чоловік погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" на вулиці Володимирській. СБУ затримала злочинця, ним виявився виходець з Узбекистану Сухроб Карімов.

СБУ розслідує кримінальне провадження за ч.1 ст. 258 "Терористичний акт" Кримінального кодексу України. Покарання, передбачене цією статтею КК - позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело Україна 24 Теги