В Україні впав рівень злочинності: у Авакова назвали дві причини

За даними МВС, стало менше умисних вбивств, зґвалтувань і крадіжок

В Україні впав рівень злочинності: у Авакова назвали дві причини

Рівень злочинності в Україні порівняно з минулим роком знизився на 20%, у Міністерстві внутрішніх справ пояснюють це двома причинами.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" радник голови МВС Арсена Авакова Володимир Мартиненко.

Читайте також: Злочинці не мають почуватися вільно – експерт про користь від закону Зеленського

"Статистику веде Національна поліція. Якщо ми порівняємо з ситуацією, яка у нас була за такий самий період минулого року, за 6 місяців, ми бачимо, що статистика щодо кримінальних злочинів в Україні зменшується приблизно на 20%. З різних злочинів, звичайно, по-різному, але в середньому близько 20%. У нас зменшилась кількість умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, тяжких тілесних ушкоджень зі смертю, торгівлі людьми, зґвалтувань, крадіжок і так далі", - розповів Мартиненко.

Популярні відео

За словами радника голови МВС, головні дві причини цього – карантин і ефективна робота поліції:

"Давайте говорити про той фактор, що у нас обмеження, пов'язані з COVID-19. Набагато менше людей було на вулицях, і вулична злочинність трохи зменшилась. Проте - велика частина цього зменшення якраз говорить, що поліцейські працюють більш ефективно, і головне - ефективніше розслідують злочини, які вже скоєні".

Читайте також: Буде сплеск злочинності - експерт про закінчення карантину

Нагадаємо, юристка-кримінологиня Ганна Маляр в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснила причини складної криміногенної ситуації в Україні й запропонувала простий спосіб побороти зростання злочинності.

Джерело Україна 24 Теги