Напади у потягах: юрист зробив важливе роз'яснення щодо страховки

Адвокат прокоментував резонансний напад на пасажирку потягу Київ-Маріуполь

Напади у потягах: юрист зробив важливе роз'яснення щодо страховки

До вартості пасажирських перевезень в Україні входить страховий платіж, проте пасажири не можуть розраховувати на компенсацію в разі шкоди, заподіяної третіми особами.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" адвокат Сергій Бурлаков, коментуючи резонансний напад на пасажирку потягу Київ-Маріуполь Анастасію Лугову.

Читайте також: "Покарання - кастрація": Ляшко про спробу зґвалтування пасажирки потягу

"У тариф пасажирських перевезень входить страховий платіж, у кожному квитку це зазначено. Але ця страховка не покриває завдану шкоду в ході протиправних дій третіх осіб. Умовно кажучи, якщо ви отримали подряпину, необережно заходячи до вагону, можливо, вам покриють лікування. Але якщо ви отримали тілесні ушкодження під час нападу, то звичайно ні", - пояснив він.

Популярні відео

Адвокат також прокоментував обіцянку "Укрзалізниці" оплатити Луговій лікування:

"Це якась штучна історія, що ми домовимося, що відшкодують лікування цій дівчині... А якщо завтра або післязавтра відбудеться така історія? Адже ми прекрасно розуміємо, що те, що ця історія стала медійною, змусило "Укрзалізницю" нарешті повертатися до цієї проблеми і думати над якимись рішеннями".

Також Бурлаков нагадав, що страховий платіж закладений у тариф, й "Укрзалізниця" витрачає на це мільйони гривень на рік. Раніше так само була закладена в тариф охорона і супровід поїздів.

Читайте також: "Сіла і почала качати права": озвучено нову версію бійки у маршрутці в Дніпрі

Як відомо, в ніч на 1 серпня в купе потягу Київ-Маріуполь вдерся зловмисник, жорстко побив пасажирку Анастасію Лугову і намагався зґвалтувати її на очах у малолітнього сина. Жінці ледь вдалося вирватися. Поліція затримала злочинця вранці на вокзалі в Києві.

Експерт з безпеки Сергій Пархоменко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Україні ніхто не може гарантувати безпеку пасажирів поїздів після ліквідації транспортної міліції.

Джерело Україна 24 Теги