Україну поділили на карантинні зони: що відбувається у "червоних" точках

У червоній зоні опинилися два міста й один район у західних областях

Україну поділили на карантинні зони: що відбувається у "червоних" точках

Україну поділили на карантинні зони. У червоній зоні опинилися Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. Помаранчева і жовта зони знаходяться переважно в західній частині України, решта території потрапила до зеленої, найбезпечнішої зони. Кореспонденти телеканалу "Україна 24" розповіли, що зараз відбувається в червоній зоні.

У Луцьку відновив роботу громадський транспорт, хоча ще вчора третина маршруток не вийшла на рейси. Місцеві жителі кажуть, що такі кардинальні рішення лише шкодять суспільству, оскільки всі підприємства продовжують працювати, а отже, людям потрібно якось добиратися. Депутати Луцької міськради звернулися до президента з проханням переглянути рішення про включення Луцька до червоної зони, а також закликали місцевих підприємців не закриватися, а продовжувати працювати, й пообіцяли правову допомогу.

Читайте також: Втрачений час і гроші - експерт про боротьбу з коронавірусом в Україні

Думки керівництва обласної адміністрації та обласної ради розділилися: облрада підтримує позицію міста, в той час як обладміністрація закликає дотримуватися вимог. Губернатор Юрій Погуляйко заявив, що, найімовірніше, була помилка при дослідженні захворюваності, але до рекомендацій все одно потрібно прислухатися.

Волинські поліцейські вчора й сьогодні не складали протоколів на підприємців за порушення карантину, але нагадали про те, що штрафи залишаються в силі. Сьогодні в Луцьку відкриті всі кафе, ресторани, ТРЦ, дитячі садки. В області за останню добу зафіксовано 59 нових випадків зараження коронавірусом.

Читайте також: У боротьбі з коронавірусом ми займаємося самообманом - лікар

Популярні відео

У Тернополі міська рада проголосувала проти включення міста до червоної зони. Сьогодні в Тернополі все працює, громадський транспорт ходить у штатному режимі. За минулу добу було накладено кілька штрафів за порушення маскового режиму. На станції "Тернопіль" не зупиняються потяги. За добу коронавірус в області було підтверджено лише у 8 випадках з 320 проведених тестів, з них п'ять — жителі Тернополя. Лікарні в місті заповнені менш ніж наполовину, але біля місць, де проводять тести, в чергах стоять десятки людей, які приїхали з-за кордону й хочуть перевіритися.

Раніше інфекціоністка Євгенія Менжуліна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про те, чи більше зараз шансів заразитися коронавірусом у порівнянні з весною.

Джерело Україна 24 Теги