Можемо перейти до режиму НС – глава МОЗ про карантин в Україні

Максим Степанов зробив попередження "проблемним" регіонам

Можемо перейти до режиму НС – глава МОЗ про карантин в Україні

Регіонам України, які потрапили до "червоної зони" з розповсюдження коронавірусу, але відмовилися посилювати адаптивний карантин, загрожує режим надзвичайної ситуації щодо заповненості ліжок у лікарнях.

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Коментуючи розподіл України на карантинні зони, міністр зазначив:

"Такі показники затверджені урядом. Ще раз хочу наголосити: тут немає жодної політики, інших речей – тут суто турбота про здоров’я українців і про контроль над рівнем захворюваності в нашій країні. Це дуже важливо для того, щоб ми не перейшли в режим надзвичайної ситуації щодо заповненості ліжок".

Читайте також: Коронавірус зіпсував відносини між центральною та місцевою владою — політолог

Популярні відео

З 1 серпня Україну поділено на чотири умовні кольорові зони за рівнем захворюваності на коронавірус — зелену, жовту, помаранчеву і червону. Відповідно, будуть застосовуватися різні карантинні заходи.

Луцька міськрада відмовилася зупиняти громадський транспорт і закривати громадські заклади у зв'язку з внесенням міста до так званої "червоної зони" по коронавірусу. До аналогічних дій вдалася влада Тернополя.

Очільник МОЗ Максим Степанов вважає, що місцева влада має право тільки посилювати карантин, а не послаблювати. За його словами, вирішувати, наскільки суворими мають бути карантинні заходи, може лише Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Джерело Україна 24 Теги