"Це як реаліті-шоу": експрокурор назвав найгіршу рису останніх спроб терактів

Анатолій Матіос розповів про негативні наслідки численних надзвичайних подій в Україні

"Це як реаліті-шоу": експрокурор назвав найгіршу рису останніх спроб терактів

Велика кількість спроб терористичних актів останнім часом дуже негативно впливає на психологію суспільства. Про це заявив колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ми перейшли в режим реаліті-шоу, як російське "Дом-2". У мене виникла думка, що якась сила, якісь люди, якась загальна ситуація відкриває для всього українського суспільства таке собі "вікно Овертона", яке призвичаює нас жити в постійному стресі, в постійному хайпі, цікавості попозіхати і подивитися, що ж там відбувається. Призводить до виснаження матеріальних і технічних ресурсів правоохоронних органів, які повинні підхоплюватися по всій державі раз за разом", — сказав він. 

Читайте також: Звільнення захопленого банку в Києві: експерт назвав помилку силовиків

Популярні відео

Матіос назвав найнегативніший наслідок цих випадків.

"І найстрашніше – воно призвичаює людей не реагувати. Я пророкував після луцького і полтавського терористів, що це тільки початок того, що почнеться парад – і це справджується", — зазначив він.

Раніше психологиня попередила, що в Україні можуть почастішати випадки терактів.

Нагадаємо, у Києві 3 серпня чоловік погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" на вулиці Володимирській. Поліція оголосила в центрі Києва спецоперацію "Грім". Злочинця затримали. За попередньою інформацією МВС, злочинець — виходець з Узбекистану Сухроб Карімов, 1988 року народження.

Джерело Україна 24 Теги