Українців після інциденту в Києві попередили про нові загрози терактів

У злочинців можуть з'явитися послідовники

Українців після інциденту в Києві попередили про нові загрози терактів

В Україні можуть почастішати випадки терактів. Психічно неврівноважені люди можуть використовувати такі злочини як можливість заявити про себе.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" психологиня Євгенія Ігрунова, коментуючи захоплення банку в бізнес-центрі "Леонардо" в Києві та інші резонансні злочини із захопленням заручників.

"Варто звернути увагу, що це шириться як арифметична прогресія. Чим більше ми про це говоримо й звертаємо увагу на ці випадки, тим більше це надає людям з психічними "особливостями" можливість це побачити і проявити себе, подумати - о, я теж так можу. Це спонукає і провокує - якщо може він, чому не можу я?", – розповіла Ігрунова.

Читайте також: Звільнення захопленого банку в Києві: експерт назвав помилку силовиків

Популярні відео

За її словами, "можна навіть бути не психічно хворою людиною, а мати низький рівень емоційного інтелекту й звинувачувати у своїх невдачах інших людей, державу тощо".

"Людина може бути зі своєю злостю наодинці, а потім побачити - я можу зробити так і привернути до себе увагу. Сьогодні я ніхто і в мене проблеми, а завтра про мене знає вся країна", - пояснила психологиня.

Читайте також: Затримання нападника банку в Києві: в СБУ повідомили подробиці

Нагадаємо, у Києві 3 серпня чоловік погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" на вулиці Володимирській. За інформацією МВС, злочинець - виходець з Узбекистану Сухроб Карімов, 1988 року народження.

СБУ затримала Карімова. Жінка, керівниця банку, яка перебувала всередині, не постраждала.

Також з'явилося відео затримання столичного терориста.

Джерело Україна 24 Теги