Не потрібно виконувати вимоги терористів — експерт про захоплення банку в Києві

Колишній СБУшник розповів, як правильно вести переговори з терористами й чи можна пускати журналістів

Не потрібно виконувати вимоги терористів — експерт про захоплення банку в Києві

До терористів не можна пускати журналістів й виконувати інші вимоги, заявив ексзаступник голови СБУ Віктор Ягун в ефірі телеканалу "Україна 24". Так він прокоментував захоплення банку в бізнес-центрі "Леонардо" у Києві.

"Переговори завжди потрібно вести. Інша проблема, що переговори не потрібно виводити на рівень вище того, що ми можемо запропонувати. Тобто не потрібно відразу виводити їх на президента, прем'єра, міністрів тощо. Потрібно не виконувати умови, а заговорити, зацікавити. У такому випадку ми його тримаємо на контакті, а не він у нас щось вимагає. І тоді можна сподіватися, що у майбутньому не буде випадків, коли терористи щось вимагають, а ми бігаємо й виконуємо це", — сказав він.

Читайте також: Захоплення бізнес-центру в Києві: діям СБУ дали пояснення

Популярні відео

Ягун підкреслив, що відправляти на переговори варто тільки працівників правоохоронних органів.

"Я противник того, щоб пускати журналістів. Якщо і пускати, то хіба що псевдожурналістів, тобто переодягнених правоохоронців", — сказав він.

Раніше стало відомо, що журналісти кількох телеканалів у прямому ефірі транслювали спілкування жінки з чоловіком, який захопив відділення банку. До цього нападник вимагав пустити до нього представників преси, щоб він дав їм інтерв'ю.

У Києві 3 серпня чоловік погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" на вулиці Володимирській. Поліція оголосила в центрі Києва спецоперацію "Грім". Злочинця затримали. За попередньою інформацією МВС, злочинець — виходець з Узбекистану Сухроб Карімов, 1988 року народження.

Джерело Україна 24 Теги