Захоплення бізнес-центру в Києві: діям СБУ дали пояснення

Злочин має політичне або етнічно-релігійне спрямування, заявив експерт

Захоплення бізнес-центру в Києві: діям СБУ дали пояснення

Служба безпеки України долучилася до знешкодження зловмисника, який погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, оскільки існувала небезпека, що чоловік причетний до радикальних фундаменталістських структур.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" ексзаступник голови СБУ Віктор Ягун.

Читайте також: Захоплення банку в Києві: з'явилася інформація щодо заручниці

"Була небезпека, що людина може бути причетна до терористичних структур фундаменталістського спрямування. Коли стало зрозуміло його походження і не були висунуті конкретні якісь надзвичайні економічні вимоги, це не був у чистому вигляді кримінал, тоді за всіма нормативними документами має включатися антитерористичний центр при СБУ. Служба безпеки України взяла на себе відповідальність", - розповів Ягун.

Популярні відео

За його словами, це "явно був не кримінальний злочин, а злочин, який має політичне або етнічно-релігійне спрямування", тому він однозначно не був прерогативою МВС.

Читайте також: Затримання нападника банку в Києві: в СБУ повідомили подробиці

Нагадаємо, у Києві 3 серпня чоловік погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" на вулиці Володимирській. За попередньою інформацією МВС, злочинець - виходець з Узбекистану Сухроб Карімов, 1988 року народження.

Телеканал "Україна 24" веде онлайн-трансляцію з місця подій.

Джерело Україна 24 Теги