Затримання нападника банку в Києві: в СБУ повідомили подробиці

Представник СБУ розповів, як відбувалася операція "Бумеранг"

Затримання нападника банку в Києві: в СБУ повідомили подробиці

Чоловіка, який погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо", затримали. Про це повідомив представник СБУ Сергій Пунь в ефірі каналу "Україна 24".

"Операція проведена успішно, зловмисник затриманий. З самого початку СБУ взяла керівництво операцією на себе. Був введений спеціальний план" Бумеранг "і створений оперативний штаб Служби безпеки та Національної поліції України", - сказав він.

Читайте також Політики в цьому немає — політолог про захоплення банку в Києві

Пунь розповів подробиці проведення операції.

"Було встановлено, що зловмисник тримав у приміщенні одного заручника, інші особи успішно залишили територію. Зловмисником виявився уродженець і громадянин Узбекистану, Карімов Сухроб Рахманович 1988 року народження. На той момент у нього була велика спортивна сумка і портфель, від якого йшов якийсь дріт, прив'язаний до його ноги. Він вимагав контактів з журналістами.

Ми намагалися встановити контакт з цією особою, після певних заходів було проведено силове затримання силами Центру спеціальних операцій «А» СБУ. Наразі відбувається огляд приміщення на наявність вибухових предметів. Розпочато кримінальне провадження за статтею 258 Кримінального кодексу України", — розповів він.

Раніше заступник глави МВС Антон Геращенко розповів в ефірі "Україна 24" подробиці про захоплення банку.

Джерело Україна 24 Теги