На ЗНО вплинули дві обставини: чиновник про результати оцінювання

Наступного року процедуру ЗНО змінювати не планують

На ЗНО вплинули дві обставини: чиновник про результати оцінювання

На хід зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та його результати вплинули два фактори. Про це розповів в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Рішення про необов'язковість державної підсумкової атестації змусило значну кількість абітурієнтів, фактично це кожен третій, не прийти в аудиторію ЗНО і не здавати підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Друга обставина, про яку варто говорити, це те, що протиепідемічні заходи створювали певний дискомфорт, і це потрібно визнати. Ми й самі досить довго будемо звикати до соціальної дистанції, масочного режиму тощо. Ці дві умови вплинули на саму процедуру проведення і так чи інакше — на результативність", — сказав він.

Читайте також: "З дипломом на базарі": експерт про велику помилку випускників шкіл

Популярні відео

Бойко прокоментував результати оцінювання й розповів, чи зміниться процедура найближчим часом.

"Те, що до нас прийшли найкращі,— я б такого не говорив, тому що третина не прийшла. Те, що діти добре виконали завдання тесту й отримали результати, — так, це факт. Як зміниться наступного року саме навчання — складно сказати. Процедура ЗНО, найімовірніше, не зміниться, тому що тільки в аудиторії з дотриманням усіх вимог ми можемо гарантувати стандартизовану процедуру по всій Україні", — сказав він.

Раніше в Міністерстві освіти розповіли, як діти підуть на навчання з 1 вересня.

Джерело Україна 24 Теги