У Авакова пояснили, чому полтавського терориста не взяли живим

За словами Антона Геращенка, злочинець перебував "у нестабільному психічному стані"

У Авакова пояснили, чому полтавського терориста не взяли живим

Полтавський терорист Роман Скрипник перебував у неадекватному психічному стані й не хотів здаватися поліції.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Антон Геращенко, коментуючи ліквідацію злочинця.

"У даній ситуації була оцінена обстановка, що людина зараз може вчинити злочин. Він був у нестабільному психічному стані, в руці у нього була граната зі знятою чекою. Він міг її жбурнути в бік співробітників поліції, тому було прийнято рішення про його ліквідацію", - повідомив заступник глави МВС.

Читайте також: Ілюзія контролю — психіатр пояснив поведінку злочинців у Луцьку та Полтаві

Популярні відео

Як зазначив Геращенко, співробітники поліції, які брали участь у пошуках, були попереджені, що ця людина дуже небезпечна і може захопити заручників, скориставшись тим, що її можуть вчасно не помітити.

"Всі були попереджені, що якщо буде постріл і терорист буде уражений, треба буде відскочити вбік, як і зробив співробітник поліції Петро Гума. У результаті він залишився неушкодженим. У даному випадку ці дії були обгрунтовані. Роман Скрипник міг здатися поліції в будь-який момент за всі ці вісім днів, однак він цього не зробив", - повідомив він.

Читайте також: Це сценарій дестабілізації - експерт про ситуацію в Україні

Нагадаємо, у Полтаві 23 липня чоловік погрожував підірвати себе гранатою, а потім взяв у заручники полковника поліції та втік з місця події на автомобілі. У МВС повідомили, що злочинцем є місцевий житель Роман Скрипник — раніше судимий за крадіжку, шахрайство та наркотики.

Підозрюваний виїхав за межі міста, залишив авто і заручника, після чого втік. 1 серпня стало відомо про його ліквідацію.

Джерело Україна 24 Теги